Для проведения семинаров, тренингов, презентаций, совещаний и конференций предлагаем два конференц-зала на 80 (возможно до 100) и 30 мест, которые расположены на шестом этаже 4-го корпуса ТЦ «Магицентр». Планировка помещений, выдержанная в деловом стиле, мягкие кресла, живописный пейзаж из окон в полный рост, расположенных по периметру зала, создают уютную обстановку для плодотворной работы. Все конференц-залы оборудованы системой отопления, кондиционирования и вентиляции.


среда, 27 июня 2012 г.

Прес-конференція Сергія Тігіпко у Панорамі 27.06.2012 року





zomie

Тарифи на житлово-комунальні послуги сьогодні піднімати не слід. Про це у Вінниці сказав Віце-прем’єр – Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.
- Те, про що ми свого часу говорили із Міжнародним валютним фондом, передбачало зростання тарифів в середньому на 32-33% для всіх. Це означає, що постраждати мав середній клас. Ми маємо дуже багато моментів, які ще не вирішили. Це стосується
прозорості тарифів, проблем доступності до кредитів, які б надавали можливість впроваджувати енергозберігаючі технології населення і підприємцям. Якщо ми почнемо піднімати тарифи, поки не даємо такі можливості, то це означає, що люди повинні будуть за все розраховуватись, в тому числі, й за втрати в мережах. Тому починати потрібно з іншого: навести порядок в тарифах, дати можливість отримувати кредити, після цього, якщо й піднімати тарифи, то забезпечити середній клас і бідних людей соціальним захистом, – наголосив Віце-прем’єр.
Якраз про кредитну підтримку сфери ЖКГ йшла мова на засіданні круглого столу, що пройшло у конференц-залі «Панорама» за участю Сергій Тігіпка, а також мера Вінниці Володимира Гройсмана, заступника губернатора Григорія Деруна, міжнародних донорських інституцій, банкірів та представників підприємств ЖКГ і ОСББ.

Зокрема, говорили про те, що у всьому світі житлово-комунальна сфера приваблива для інвесторів. Аби домогтись цього в Україні, урядовці планують розробити механізм кредитування споживачів.
- Було б дуже добре дати шанс людям отримувати кредити через ОСББ, а бо ж індивідуально на заміну котлів, утеплення будинків, заміну вікон, дверей тощо. Причому, я наполягаю на тому, що співпрацювати потрібно з великою кількістю банків. Маючи такі кредитні лінії, прозорі тарифи, можна було б переходити до інших кроків. Тоді можна було б говорити про підвищення тарифів. Можливо й велике, але при умові, що ми за рахунок певних механізмів захистили б 90-95% населення, – сказав Сергій Тігіпко.
За словами Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, за підтримки міжнародних партнерів у Вінниці проведено енергоаудит близько 50 будинків, розроблено 20 бізнес-планів з їх енергоефективної модернізації. Однак, розрахунки показують, що окупність подібних проектів сягає 20 років. Якщо тарифи, які так чи інакше компенсуються державою, будуть більшими, відчутнішою стане економія енергоресурсів, а відтак і зменшиться термін окупності програм з енергозбереження, – вважає Володимир Гройсман.
- Дослідження показують, що на етапі споживання тепла втрачається його до 45%. Це – проблема, водночас – це серйозне поле для модернізації. До 2010 року ми запланували у Вінниці модернізувати абсолютно усі будинки. Обійдеться це, за нинішніми цінами, приблизно у 3,2 мільярди гривень. Ми розуміємо, що ця сума (у три міських бюджети) – фактично «не підйомна» без підтримки держави, населення, міжнародних організацій, – зазначив мер.
Уже найближчим часом у Вінниці почне активну роботу нещодавно створений Муніципальний фонд інвестицій, з яким керівництво міста пов’язує надії на мікрокредитування у сфері ЖКГ. Таким чином, поки великі банки будуть домовлятися з Урядом про принципи, ризики й гарантії кредитної політики, Вінниця може напрацювати одну з перших в Україні моделей підтримки житлово-комунального господарства. Можливо, нарешті перетворивши його на вид прибуткового бізнесу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий